WOW24.LT el.parduotuvė priklauso UAB „Salanetas“, kuri valdo ne vieną internetinį projektą nuo 2011 metų ir turi ilgametę patirtį elektroninėje prekyboje. Mūsų parduotuvėje apsipirksite saugiai, greitai, paprastai ir konfidencialiai. Visi duomenys yra šifruojami patikimais algoritmais, todėl užtikriname, kad niekas negalės stebėti Jūsų veiksmų, t.y. nei kokias prekes žiūrėjote, nei kokias užsisakėte.

WOW24.LT parduotuvėje galite rinktis iš daugiau nei 40 tūkst. skirtingų prekių, skirtų Jūsų grožiui, malonumui, namams, šeimai, vaikams ir kūdikiams. Asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl mūsų parduotuvėje rasite pačias karščiausias naujienas.

Prekiaujame išskirtinai tik kokybiškais, aukštos klasės, visame pasaulyje žinomais prekiniais ženklais, nišine ir populiariaja parfumerija, kosmetika, veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonėmis, sveikatos prietaisais, nėštumo metu reikalingais produtais, kūdikių ir vaikų prekėmis, žaislais bei intymiosios kategorijos produktais.
 
WOW24.LT pardavėjai-konsultantai puikiai išmano savo darbą, todėl visada galės padėti išsirinkti tinkamiausias prekes – tereikia susisiekti jums patogiausiu būdu. Mūsų parduotuvėje rasite tūkstančius prekių, todėl konsultantų pagalba visada gali praversti.

Apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite įsitikinti, kad asortimentas yra labai platus, o kainos gerokai mažesnės nei kitose pardavimo vietose, todėl čia apsipirkti bus visada palanku. Taip pat parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, kurios leis jums sutaupyti dar labiau.